Zebranie Zarządu TMM
Najbliższe zebranie Zarządu TMM odbędzie się w
środę 11 kwietnia, w siedzibie TMM przy ul. Warszawskiej 37 – początek o godz.
17.30.
Zebranie w całości poświęcone będzie przygotowaniom do uroczystej promocji albumu fotograficznego „Letnisko Milanówek”.
Promocji towarzyszyć będzie bogaty program artystyczny.
TMM zaprasza na promocję mieszkańców i przyjaciół Milanówka w dniu 21 kwietni (sobota), początek o godz. 12.00, ale album znajdzie się w sprzedaży już od godz. 11.00 w promocyjnej cenie 45 zł egzemplarz.
Warto wiedzieć, że album zawiera 606 zdjęć i reprodukcji dokumentów obejmujących okres od czasów prehistorycznych dzisiejszego terenu Milanówka po uzyskanie praw miejskich w 1951 roku. Autor przewiduje wydanie drugie tomu obejmującego okres od 1951 roku do czasów współczesnych.
Wiecej informacji o albumie już wkróce na naszych stronach, na których zamieścimy też kilka reprodukcji całych stron albumu, aby zainteresować nim czytelników.
admin, 2007-04-11 09:26:30